Nasza misja

Każdy sportowiec rozumie, że nic nie dzieje się samo. Sam musisz się na to zdecydować. Sprawić, że dzięki serii wyborów jesteś dziś lepszy niż byłeś wczoraj. A potem robiąc to ponownie jutro.

Filozofia

Każdego dnia Topo Athletic postanawia wznieść się ponad branżowe sztuczki i trendy, zachęcając do lepszego biegania i fitnessu poprzez instynktowny i naturalny ruch. Ta filozofia jest podstawą Topo Athletic. Marka stworzona dla i przez sportowców, z misją rozwijania obuwia, które honoruje kształt i biomechanikę ludzkiej stopy.

Sztuka & Dopasowanie

Nasze produkty są wytwarzane z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji obuwia. Jest dokładnie przetestowany przez biegaczy i sportowców, aby zapewnić jakość, wygodę, wydajność i wykonanie naszych 3 kluczowych elementów: obszerna przednia część , neutralna platforma o niskim spadku i lekka konstrukcja.

Podejście

Topo podchodzi do biegania i fitnessu w świeży i przemyślany sposób. Nie jesteśmy minimalni, nie jesteśmy maksymalni, nie kontrolujemy ruchu, jesteśmy Topo Athletic, uznanym liderem w dziedzinie naturalnego biegania i fitnessu. Nasz wybór, aby zachęcić do naturalnego ruchu, istnieje nie tylko w naszym obuwiu, ale w naszym zobowiązaniu do promowania edukacji ruchu dla biegaczy, sportowców i lekarzy na całym świecie.

Close Menu
×
×

Koszyk